Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » Dodatkowy sprzęt do pracy
Dodatkowy sprzęt do pracy
Autor Wiadomość
Lena88

Wysłany: 2019-04-19, 10:10   Dodatkowy sprzęt do pracy

Zawsze zastanawiało mnie, czy używanie jakichś dodatkowych gadżetów pomaga podczas tych chatów. Oglądałam kiedyś kilka filmów dokumentalnych o pracy na kamerkach w Stanach i laski tam miały jakieś duże misie pluszowe, przebierały się w stroje postaci z kreskówek, miały jakieś lizaki, okulary itd. Czy też stosujecie takie metody?

Monia

Wysłany: 2019-04-23, 09:18   

Co do gadżetów to nie wiem, to nie mój styl więc nie używam. Według mnie wystarczy dobrze wyglądać, w końcu o to chodzi w tej pracy ;-)

kamilka

Wysłany: 2019-04-23, 09:24   

Myślę. że w większości przypadków raczej się nie stosuje takich rekwizytów ;-) tak jak napisała Monia, bardziej liczy się to żeby dobrze wyglądać

agata91

Wysłany: 2019-04-23, 09:37   

ja przychodzę do pracy do biura i u nas nikt nie stosuje rekwizytów ani nie przebiera się w żadne outfity ;)

zuziam

Wysłany: 2019-04-24, 10:03   

To chyba zależy od tego jakich masz klientów. Ja się nie spotkałam osobiście z czymś takim

Mariannaa

Wysłany: 2019-04-25, 14:43   

Zależy jaka agencja, niestety trafiłam do jednej nieprofesjonalnej, która wymagała posiadania własnego laptopa a niekoniecznie więcej płaciła ;/ ale są też agencje, które dają sprzęt i nawet można z niego korzystać prywatnie :)

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » Dodatkowy sprzęt do pracy

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.035 sekundy. Zapytań do SQL: 9