Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » dziwni klienci
dziwni klienci
Autor Wiadomość
danka95

Wysłany: 2019-04-17, 11:02   dziwni klienci

Opowiedzcie proszę o najdziwniejszej rzeczy, o jaką poprosił was kiedykolwiek klient na kamerkach :)

haneczka

Wysłany: 2019-04-17, 11:06   

Najdziwniejszy był chyba koleś, który mnie zapytał czy wyślę mu swoją używaną bieliznę :mrgreen:
no ale oczywiście tego nie zrobiłam. Później operat, który ze mną pracował zgłosił to do szefa, że ten facet prosi o takie rzeczy i już więcej później z nim nie musiałam pracować. Więc jeśli masz jakieś nieprzyjemne sytuacje warto to zgłaszać szefostwu, powinni wtedy to rozwiązać.

jolkajolka

Wysłany: 2019-04-17, 11:11   

Faceci się lubią zwierzać z różnych dziwnych rzeczy na tych kamerkach, bo traktują Cię trochę jako taką powierniczkę/ terapeutkę. Natomiast mi się nigdy nic bardzo dziwnego albo nadzwyczajnego nie przytrafiło przez ponad rok pracy

beata33

Wysłany: 2019-04-17, 12:23   

Co do tej bielizny używanej, też kiedyś miałam takiego klienta.
Pewien grzeczny i bardzo na poziomie mężczyzna zaoferował mi sporą sumę pieniędzy za mój stanik.
Stwierdziłam, że to jeszcze w miarę dopuszczalne, a może lubi się przebierać. W każdym bądź razie ja dostałam przelew a on przesyłkę pocztową i wszyscy byliśmy zadowoleni :D

Hanna

Wysłany: 2019-04-19, 09:39   

Jakoś nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło. Wszystko standardowo bez dodatkowych atrakcji :)
Ale przynajmniej macie zabawnie :D

Mariam

Wysłany: 2019-04-23, 09:04   

Zdarzało mi się, że mężczyźni bardzo chcieli kupić moją bieliznę, ja akurat odmawiałam, bo w umowie mam zapisane, że nie mogę się osobiście kontaktować z klientem dla własnego bezpieczeństwa. Trochę szkoda, bo zawsze to dodatkowe pieniądze :) :roll:

agata91

Wysłany: 2019-04-23, 09:40   

ja też mam w umowie taki zapis... rozumiem, że to ze względów bezpieczeństwa, ale w sumie gdyby nie to to nie miałabym problemu żeby sprzedać swój stanik :mrgreen: chociaż mnie nikt o to jeszcze nie prosił

Mariannaa

Wysłany: 2019-04-25, 14:50   

Dziewczyny pamiętajcie, że zawsze możemy odrzucać dziwnych klientów. Jeżeli nie czujecie się komfortowo w niektórych sytuacjach z klientami to zawsze możecie odmówić pracy w takim momencie. Pracujemy w końcu dla agencji, reguły są jasne i zawsze możemy korzystać z praw, które nam przysługują :) My też musimy się czuć bezpiecznie

Marek

Wysłany: 2019-04-25, 15:13   

Moja dziewczyna, pracuje dla jednej agencji w Poznaniu i nasłuchałem się wielu dziwnych historii. Ale praca na kamerkach jest tak naprawdę komfortowa, bo zawsze można się rozłączyć podczas rozmowy z denerwującym klientem.

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » dziwni klienci

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.118 sekundy. Zapytań do SQL: 9