Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Opinie na temat firmy LunaCam z Łodzi ?
Opinie na temat firmy LunaCam z Łodzi ?
Autor Wiadomość
kingunia 
kingunia

Wysłany: 2019-03-14, 12:27   Opinie na temat firmy LunaCam z Łodzi ?

Hej. Poszukuję informacji o kilku firmach z branży. Chcę zacząć pracę na kamerkach i nie wiem jaką firmę wybrać. Dlatego założyłam kilka tematów o firmach i opiniach o nich.

anka 

Wysłany: 2019-03-14, 12:47   

Nie słyszałam o takiej.

Jolka 

Wysłany: 2019-03-14, 13:13   

Również pierwsze słyszę. Może jakieś nowe studio?

Angela

Wysłany: 2019-04-23, 09:32   

Mam znajomą, która kiedyś tam pracowała, spróbuję zapytać o jakieś szczegóły, ale z tego co pamiętam to nie narzekała :)

Paula

Wysłany: 2019-04-24, 09:37   

Hej, ja miałam krótki epizod. Tzn pracowałam tam przez kilka miesięcy, niecałe pół roku. Nie było najgorzej, praca lekka, zabawna. Ze względu na przeprowadzkę pracuję teraz w Wawie, też dla jednej z agencji i czasami jako fordanserka, co prawda zarabiam lepiej niż w Łodzi ale też koszty życia i utrzymania są znacznie wyższe :(

Alex

Wysłany: 2019-04-25, 15:03   

To studio już trochę istnieje, nie jest takie nowe. Słyszałam różne opinie na jej temat, ale sama nie mogę się wypowiadać bo nigdy z nimi nie współpracowałam ;)

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Opinie na temat firmy LunaCam z Łodzi ?

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.019 sekundy. Zapytań do SQL: 9