Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Opinie na temat firmy Different Cam View
Opinie na temat firmy Different Cam View
Autor Wiadomość
Pytanie
Gość
Wysłany: 2018-02-02, 10:04   

Czy ktoś może napisać po co się robi zdjęcia z dowodem osobistym? Szczerze się zdziwiłam jak poszłam na rozmowę i babeczka mi chciała fotkę zrobić. Proszę o pilną odpowiedź !!!!!

Gość

Wysłany: 2018-02-05, 08:54   

Zdjęcie jest do rejestracji na stronie ,aby potwierdzić tożsamośc. Mnie trochę to zdziwiło ,ale zgodziłam się na zdjęcie . . Kiedy masz próbny dzien ? ;)

Pytanie
Gość
Wysłany: 2018-02-05, 10:42   

Już wiem po co te zdjęcia ale dzięki za odpowiedź. To właśnie w ten sposób potwierdza się tożsamość i wiek modelki. Mogłam na to wpaść wcześniej... :oops: Przecież dzieciaki niepełnoletnie nie mogą pracować...Nie wiem kiedy będe miała próbny bo musze zadzwonić najpierw umówić się na zrobienie tych fot.

Gość

Wysłany: 2018-02-05, 12:39   

Ja dzisiaj idę na dzień próbny I już zaczynam się stresowac ...

Gość

Wysłany: 2018-02-06, 15:28   

Dasz radę :D

lol
Gość
Wysłany: 2018-02-08, 11:46   

Hej hej. Czy są na forum osoby pracujące w Gdańsku? Pracowałam 4 lata w studiu w Katowicach i było fajnie potem trochę w domu ale zupełnie mi nie wyszło. Teraz sie przeprowadzam do gdańska i chciałabym wiedzieć jak sie robi w dcview zanim wyśle cv. Jakiekolwiek info bedzie przydatne

Nowa1423
Gość
Wysłany: 2018-02-14, 19:29   

Może ktoś z Poznania tu jest?
Pozdrawiam

Ja
Gość
Wysłany: 2018-02-15, 09:55   

Ja dostałam prace w gdańsku. Na poczatek powiem, że w tydzień zarobiłam wiecej niż jako kelnerka przez pół miesiąca. :lol: nie wiem jak to jest możliwe bo wiekszosc rzeczy robi za mnie operator ( pisanie i tłumaczenie ) Ja znam angielski i proste rozmowy jakie sie prowadzi na czatach bede mogła sobie już sama prowadzić. pracują z nami babeczki co nie znają jezyka wcale a też mają ładne wyniki. Kierownik spoko, nie lubi jak się spóźnia a dziewczyny też są ok. umowa zlecenie, praca 7 godzin dziennie Trzeba w pracy ładnie wyglądać i mieć uśmiech na twarzy. ja kiedyś z kolezankami szukałam ludzi dla fanu na róznych stronach żeby pogadać czy pobajerować. Tu jest :-P to samo tylko, że jeszcze za to mam zapłącone. :-P

shakira
Gość
Wysłany: 2018-02-25, 15:42   

Nowa1423 napisał/a:
Może ktoś z Poznania tu jest?
Pozdrawiam

Tak , w Poznaniu ten sam schemat tylko wiekszy zespol. \mega super atmosferawszystko tlumacza i szkola. Takze nie ma sie co stresowac! Ja jestem mega zadowola!

cześć
Gość
Wysłany: 2018-02-27, 12:37   

czytam sobie co tu piszecie i za nic nie mogę zrozumieć jak ktoś może płacić tylko za rozmowy na czacie. czy to jest możliwe? juz widzę jak jakiś chłopak płaci gruby hajs za uśmiechniętą buzię... Czy takie niewinne pogaduchy nie kończą sie jakimiś pokazami bez ciuchów. nie kumam tego. czy ci faceci sa tak zdesperowani ze zamiast postawic lasce drinka w lokalu wydają swoje pensje na dziewczyny z internetu?

Gość

Wysłany: 2018-03-05, 14:07   

Wydaje mi się że to jest nastawione na zagraniczny rynek więc tam mają pieniądzę by pogadać z dziewczyna przez internet, w tych czasach ludzie nie mają odwagi zagadać do kogoś, bądz nawet nie wychodzą z domu

levisa
Gość
Wysłany: 2018-03-05, 19:31   

Witam,jest ktoś kto pracuje w tej firmie w Pile. Dostałam od nich ofertę ale mam zawahania....proszę doradzić...ale widzę,że są same pozytywy:)

Gość

Wysłany: 2018-03-12, 12:08   

W pile nie ale za to w Poznaniu jest super z tego co słyszałam to nic się nie zmienia wszędzie tak samo. Więc nie przejmuj się i dawaj do nas :D

Agnes
Gość
Wysłany: 2018-03-12, 14:23   

No no chyba się skontaktuje z tą firmą :D

co to jest?
Gość
Wysłany: 2018-03-13, 12:34   

Jak konkreynie wygląda praca? za co dostaje się pieniądze? z kim się rozmawia? proszę o jakieś konkretne informacje. możnado czegoś porównać tą pracę? proszę o odpowiedź osoby pracujące aktualnie z kamerą albo osoby które pracowały albo kogoś kto zna kogoś kto pracuje.. pliss

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Opinie na temat firmy Different Cam View

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.026 sekundy. Zapytań do SQL: 10