Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Opinie na temat firmy Different Cam View
Opinie na temat firmy Different Cam View
Autor Wiadomość
Paulina
Gość
Wysłany: 2018-01-16, 09:08   

Do Darii.... Ja miałam najwięcej prawie 5 i pół tysiąca, ale dziewczyna pracująca od początku 2016 roku, miesiąc w miesiąc miała prawie dyszkę na rękę. Wiadomo, że każda zarabia inaczej ale do pracy w handlu już wiem, że za żadne skarby nie wrócę. Za 160 godzin w miesiącu w sklepie zarabia się nieco ponad 2 tysiące i do domu wracasz jak koń zmęczona. Kamerki dobre bo tak nie męczą, i pracujesz po 7h.

Marta
Gość
Wysłany: 2018-01-16, 12:07   

Chyba coraz bardziej przekonuje do tych kamerek

Elka
Gość
Wysłany: 2018-01-22, 08:45   

Coś mi się wydaję że to praca dla mnie :D

Magda
Gość
Wysłany: 2018-01-22, 08:51   

Ja się czuję jak jakaś terapeutka w tej pracy, rozmawiam, rozwiązuje problemy doradzam i wspieram IDEALNA praca !

Danka
Gość
Wysłany: 2018-01-23, 11:37   

Czas chyba zmienić pracę :D

Marta
Gość
Wysłany: 2018-01-23, 15:29   

No przekonałam się i napisałam do nich, skontaktowali się ze mną i byłi bardzo mili, nie spodziewałam się tak pozytywnej atmosfery, zero stresu nie ma spiny. W końcu normalna praca :d polecam

Buziaczek
Gość
Wysłany: 2018-01-24, 09:02   

Dzisiaj mam na 15 ostatni z trzech dni próbnych. W pierwszym dniu operatorka ( czyli ta dziewczyna która mnie szkoliła ) naliczyła mi ok 190 zł na rękę. Wczoraj miałam ponad 200. Na próbnym dali mi kilka czatów a ma ich być kilkanaście docelowo :shock: Po dzisiejszym dniu będę już podpisywać umowę. W tej pracy trzeba mieć oko zrobione i uśmiech do twarzy przyklejony. Sama się nie spodziewałam. Biuro ładne, kawa z ekspresu i jeszcze dobrze się zarabia :) Jak coś miałoby być nie tak jak trzeba to jeszcze tu napiszę

Gość

Wysłany: 2018-01-25, 13:22   

Hej ;) Jaka jest umowa ? Zlecenie czy umowa o pracę ? Ile najmniej zarobilyscie ? Faktycznie nie każą się rozbierać ? ;)

Buziaczek
Gość
Wysłany: 2018-01-26, 12:10   

Hej! Wczoraj miałam ostatni dzień próbny i dostałam umowę. Zlecenie z ubezpieczeniem. Przez trzy dni mam zarobione około 600 zł na rękę plus/minus 20 zł. W umowie jest regulamin rozmowy a w nim punkt pierwszy mówi, że nie wolno się rozbierać ani występować w bieliźnie. Za tą atmosferę warto się zatrudnić... U mnie w poprzedniej robocie w hotelu była spina jak nie wiem o bzdury a tutaj każdy wie po co pracuje a przy okazji jest miło.... Oczywiście jakby coś miało być nie tak to się tu jeszcze odezwę.

Gość

Wysłany: 2018-01-29, 10:33   

Ale superancko, wszyscy tak pozytywnie się odnoszą do tej firmie. Byłam mega sceptycznie nastawiona do tej tego ale widzę że nie ma obaw :D

Gość

Wysłany: 2018-01-29, 12:26   

Ja idę jutro na rozmowę ;)

Gość

Wysłany: 2018-01-29, 12:27   

Buziaczkek, a Ty w jakim mieście jesteś ? Czytałam, że mało kilka placówek

Buziaczek
Gość
Wysłany: 2018-01-31, 08:54   

W Gdańsku na przymorzu w Dc view. Weź sobie wejdź na stronkę, tam są numery do różnych oddziałów.

Gość

Wysłany: 2018-01-31, 12:04   

To ja też tam będę. .. Mam mieć w poniedziałek dzień próbny i zaczynam się stresowac.. boje się ,ze nie będę rozumieć co mezyczne do mnie pisze..

Gość

Wysłany: 2018-02-02, 09:41   

Są tam operatorzy na pewno Ci pomogą, dasz radę :D

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Opinie na temat firmy Different Cam View

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.042 sekundy. Zapytań do SQL: 9