Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » 5ty miesiąc pracy w DCView
5ty miesiąc pracy w DCView
Autor Wiadomość
miki

Wysłany: 2019-08-19, 10:34   5ty miesiąc pracy w DCView

Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy iść na kamerki to mowie, WARTO. Zobacz na spokojnie na czym to polega. Ja w tydzien zarobilam 980zl - w pracy bylam 4 zmiany x7h. Piszesz na czatach / lub pisze za Ciebie operator a ty sie tylko usmiechac i ładnie wygladasz. Faceci z USA wydaja kase na czatach z predkoscia swiatla. To nie jest nasza kultura, ze jak sie nie rozbierasz to won! Oni maja wybor modelka nude albo non nude. Wiec tak, jeśli decydyjesz sie na prace w dcview to moge powiedziec, ze zarobisz na oplaty, na życie i jeszcze odlożysz. Ja pracuje dopiero 5 miesiecy, ale widze jak to zmienia spojrzenie na życie. moja najwieksza wyplata teraz w kwietniu była 6500 na reke, pierwsze najniższa to 2600, nie miałam czatow nie usmiechałam sie tak jak teraz :D Jesli nie jestescie pewne to wybierzcie opcje dni próbnych, za które tez wyplacaja pieniadze i zobaczcie same. Jak to nie dla was to mozecie na spokojnie powiedzieć,że to jednak nie to .

ritta

Wysłany: 2019-08-20, 11:38   

hej, mogę potwierdzić, ja już w dcview ponad rok i nie zamierzam zmieniac pracy bo kasa jak na ilość "ciężkiej" pracy jaką trzeba w to włożyć jest FAN-TA-STY-CZNA
tzn wiadomo, trzeba się starać, uśmiechać się i robić dobre wrażenie ale naprawdę warto spróbować

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » 5ty miesiąc pracy w DCView

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.163 sekundy. Zapytań do SQL: 9