Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Off-topic » jak się ubieracie pracując na kamerkach?
jak się ubieracie pracując na kamerkach?
Autor Wiadomość
swinka

Wysłany: 2019-06-17, 11:50   jak się ubieracie pracując na kamerkach?

w jakich strojach/kostiumach/ ubraniach pracujecie? bardziej na luzie czy elegancko? a może macie jakieś specjalne stroje? opowiedzcie proszę :)

Elka21

Wysłany: 2019-06-28, 09:16   

Ja się ubieramw to czym mi wygodnie, ale żoczywiście nie mówię o rozciągnietym dresie. Musi być ładnie, czystko, schludnie, ale wcale nie trzeba zakładac mini i bluzki z dekoltem do pasa :) Rzadko jest spotykany, aby ubierać się w jakies stroje czy kostiumy jak to napisałaś :-)

katarzyna

Wysłany: 2019-07-25, 14:08   

u mnie w agencji jest dowolność ubioru, o ile jest tak jak napisała Elka21 - schludnie i ładnie.
Osobiście preferuję elegancki styl, ale to już indywidualna sprawa każdej dziewczyny

sylwia

Wysłany: 2019-07-25, 14:14   

Ostatnio zaczęłam inwestować w ciekawe dodatki do stroju, profesjonalne gadżety itp. fajnie to wygląda, no i jest to zawsze jakieś urozmaicenie!

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Off-topic » jak się ubieracie pracując na kamerkach?

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.035 sekundy. Zapytań do SQL: 10