Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » Macie facetów pracując na kamerkach?
Macie facetów pracując na kamerkach?
Autor Wiadomość
Marek

Wysłany: 2019-05-28, 11:22   Macie facetów pracując na kamerkach?

Czy macie chłopaków i nie przeszkadza wam to pracując na kamerkach?

Kasiaq

Wysłany: 2019-06-17, 10:21   

Pracuje na kamerkach jakiś rok, a faceta mam dużo dłużej. Przed pracą na kamerkach dużo gadaliśmy i dochodząc do wniosku, że w sumie nie spotkam się z nikim, nie robię nic poza rozmowami, więc nie widze w tym problemu.

kinia 

Wysłany: 2019-06-17, 11:06   

ja miałam kiedś faceta, który miał z tym problem bo był zazdrosny cał czzas
to był nawet jeden z powodów, dla których się rozstaliśmy, dlatego teraz chłopakowi z którym się spotykm od niedawna wolę na razie nic nie mówić, może za jakiś czas jak go lepiej poznam to wted z nim o tym pogadam

Elka21

Wysłany: 2019-06-28, 09:06   

Jak tylko miałabym faceta i wiedziałabym, ze to coś więcej niż parodniowa znajomość to na pewno bym rzuciła kamerki. Nie umialabym robić tego mając chłopaka, który mógłby w każdej chwili zobaczyć co robię w Internecie. Trzeba się liczyć, że albo n, albo jego kledzy mogliby się dowiedzieć

sylwia

Wysłany: 2019-07-25, 14:12   

Mój facet był kiedyś moim klientem, teraz jestem z nim szczęśliwa i nadal pracuję w tej samej branży :D Życie jest piękne :P

katarzyna

Wysłany: 2019-07-25, 14:13   

Mam narzeczonego, który wie dokładnie, czym się zajmuję.
Osobiście uważam, że jeżeli jakiś facet miałby coś przeciwko takiej pracy, to z nim musi być coś nie tak, ponieważ mężczyzna, który jest zazdrosny o to, że jego partnerka rozmawia z innymi mężczyznami musi być albo bardzo niedojrzały, niepewny siebie albo z wybujałym ego. W życiu nie chciałabym z kimś takim być.
Dlatego zastanówcie się dziewczyny czy to z pracą jest coś nie tak czy może jednak z waszym facetem...

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » Macie facetów pracując na kamerkach?

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.072 sekundy. Zapytań do SQL: 9