Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » Miłe i złe doświadczenia
Miłe i złe doświadczenia
Autor Wiadomość
Julaaa

Wysłany: 2019-05-28, 11:02   Miłe i złe doświadczenia

Hej, ciekawą mnie wasze przyjemne i negatywne doswiadczenia przy pracy na kamerkach :roll:

Kasiaq

Wysłany: 2019-06-17, 10:25   

nie wiem czy jest to miłe czy nie, ale na pewno dość dziwne... Na kamerce dołączył do mnie pewien pan blisko 40, który ciągle mówił o kłótniach z rodziną, o problemach w pracy, narzekał nawt na służbę zdrowia :shock: dość dziwne i raczej mało spotykana sytuacja :-)

megi

Wysłany: 2019-06-17, 10:43   

pewieen gośc mnie znalazł na fb, potem widywałam go pod domem. nie wiem jak mnie znalazł, nie podaję żadnych danych :-/ na szczęście nic się nie stało, ale co się strachu najadłam to moje

zuzka

Wysłany: 2019-06-17, 11:10   

Hm, a mi się bardzo często trafiają faceci, którzy chcą gadać o swoich problemach i swoim życiu, dla nich to taki sposób na odstresowanie bo często nie mają z kim tak szczerze pogadać.
Ale nie uważam, żeby to było dziwne, na tym polega ta praca, że rozmawiam z nimi o czym chcą ;-)

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » Miłe i złe doświadczenia

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.015 sekundy. Zapytań do SQL: 9