Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » rekrutacja w dcview
rekrutacja w dcview
Autor Wiadomość
domi

Wysłany: 2019-04-08, 13:30   rekrutacja w dcview

Hej czy ktoś może opowiedzieć jak wyglada rekrutacja do dcv czy jest trudno? Faktycznie nie proszą o rozbieranie się?

Lilianna

Wysłany: 2019-04-08, 13:42   

Słyszałam od koleżanki ze studiów, że dostała się zaraz po rozmowie z nimi. Także słyszałam od niej, że jest całkiem fajnie. Najbardziej oczywiście chwali sobie zarobki, w sumie trochę zazdro jak usłyszałam jakie tam są stawki. Chyba nie ma się co bać tylko trzeba spróbować. A co do rozbierania no to akurat chyba nie trzeba się martwić bo z tego co wiem to mają to prawnie zabronione więc luzik.

zuzka

Wysłany: 2019-04-08, 13:47   

rekrutacja bardzo prosta, ważne żeby się ładnie uśmiechać i robić ogólne dobre wrażenie
tak jak napisała Lilianna, masz w umowie zapisane że rozbieranie nie wchodzi w grę
ogólnie polecam

patrycja34

Wysłany: 2019-04-17, 10:08   

najważnniejsze jest dobre wrażenie, które musisz sprawiać, dobry makijaż i warto być wygadany.
to nie jest ten typ kamerek gdzie trzeba się rozbierac

Lena88

Wysłany: 2019-04-19, 10:36   

Dla mnie liczy się najbardziej ich elastyczność, nie ma zmuszania do czegokolwiek. Co do rekrutacji, jeżeli jesteś sympatyczną kobietą o miłym usposobieniu i ładnej buzi to raczej bez problemu dostaniesz tam pracę :)

Rosalie

Wysłany: 2019-04-23, 09:29   

Moja rekrutacja przebiegła super, bez najmniejszych zastrzeżeń. Trochę się stresowałam na początku ale niepotrzebnie, bo wszyscy w agencji są bardzo mili :)

zuziam

Wysłany: 2019-04-24, 10:08   

Chyba najłatwiejsza rozmowa o pracę w moim życiu :D nie ma się czym stresować :)

Pami

Wysłany: 2019-04-25, 14:56   

Słyszałam całkiem dobre opinie o Different CamView i pewnie będę starać się tam dostać jak tylko skończę umowę z poprzednią agencją. Ten styl pracy jest bardzo komfortowy i nie zamierzam z tego rezygnować. Co do rekrutacji to generalnie tylko formalność. Tak więc na luzie dziewczyny :-P

megi

Wysłany: 2019-05-27, 15:38   

Dla mnie to najlepsza praca i najłatwiejsza rekrutacja :mrgreen:

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » rekrutacja w dcview

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.119 sekundy. Zapytań do SQL: 10