Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Off-topic » Czy zgodzić się na kontakt z klientem poza kamerką?
Czy zgodzić się na kontakt z klientem poza kamerką?
Autor Wiadomość
misia11

Wysłany: 2019-04-23, 09:56   Czy zgodzić się na kontakt z klientem poza kamerką?

Hej dziewczyny,

Mam klienta, który bardzo chce utrzymywać ze mną kontakt poza kamerką (mówi że chciałby wymieniać maile). Czy zgodzić się na to? Jest to bezpieczne? Mój kontrakt mi tego nie zabrania

zuziam

Wysłany: 2019-04-24, 09:59   

Co to za agencja co Ci nie zabrania kontaktu z klientem poza praca?? normalnie tak nie powinno być...
ogólnie nie sądzę żeby to był dobry pomysł, lepiej oddzielać życie prywatne od pracy
jeśli już koniecznie chcesz się znim kontaktować to przynjmniej nie podawaj mu żadnych prywatnych danych...

Ariana

Wysłany: 2019-04-25, 15:23   

Tylko nie podawaj swoich żadnych danych kontaktowych, niektórzy klienci są strasznie natarczywi i lepiej takich sytuacji unikać! Chyba nie chcecie później biegać po komisariatach i składać pozwy na jakichś dziwaków :P

Alicja

Wysłany: 2019-05-27, 15:37   

Nie radzę, u mnie skończyło się to pozwem o stalking. :-/

Ania3

Wysłany: 2019-05-27, 15:51   

Nie rob tego!! Nie wiadomo co mu po głowie chodzi. Lepiej dmuchać na zimne, a to spotkanie nic ci wsumie nie da :-|

Kasiaq

Wysłany: 2019-06-17, 10:32   

Ojjj nie. Wszysko wszystkim, ale nie pozwalaj sobie na coś poza kamerką... Będziesz żałować

mopsik

Wysłany: 2019-07-09, 15:33   

nie!!!

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Off-topic » Czy zgodzić się na kontakt z klientem poza kamerką?

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.218 sekundy. Zapytań do SQL: 9