Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Czy pozwolić własnej dziewczynie na pracę na kamerkach
Czy pozwolić własnej dziewczynie na pracę na kamerkach
Autor Wiadomość
Maxmax

Wysłany: 2019-04-19, 11:59   Czy pozwolić własnej dziewczynie na pracę na kamerkach

Dziewczyny czy pracując na kamerkach i będąc w związku jesteście szczere ze swoim chłopakiem i mówicie im o tym gdzie i na jakich zasadach pracujecie? Nie wiem gdzie zasięgnąć opinii a wydaje mi się, że moja pracuje właśnie w takiej branży i nie jest do końca ze mną szczera.

kamilka

Wysłany: 2019-04-23, 09:32   

Wiesz co, to dosyć ciężki temat... Myślę, że to zależy jak bardzo twoja dziewczyna jest w to zaangażowana, ale moim zdaniem jest to praca jak każda inna, w dodatku dobrze płatna. Jeśli ona faktycznie to robi to nie mówi ci o tym pewnie dlatego, że boi się twojej reakcji. Najlepiej jeśli szczerze z nią porozmawiaj i nie bądź zły. W tej pracy naprawdę nie ma nic złego :)

Kat

Wysłany: 2019-04-23, 09:47   

Mój chłopak nie ma nic przeciwko. Dużo zależy też od agencji, dla której Twoja dziewczyna pracuje i czy warunki jakie ta agencja stawia Tobie nie przeszkadzają. Ja pracuję dla agencji, w której dziewczyny nie muszą się rozbierać i wszystko jest na poziomie, więc, dlaczego mój chłopak miałby być zły? Nie zdradzam go, a praca praktycznie jak każda inna :-P

Nina1234

Wysłany: 2019-04-23, 09:53   

A dlaczego nie? W zdecydowanej większości przypadków nikt się tam nie rozbiera, więc nie masz być o co zazdrosny. Ja bym się cieszyła tylko na twoim miejscu jeśli okaże się że ona tam pracuje bo pewnie dobrze zarabia :-D :-D :-D

Robert

Wysłany: 2019-04-24, 09:44   

Szukałem takich tematów, bo moja dziewczyna chciałaby zacząć pracę dla agencji w Poznaniu. Jej koleżanka już tam pracuje i w sumie nie była by sama, podobno agencja też spoko. Zastanawiam się czy wytrzymam psychicznie z tą myślą, że moja dziewczyna rozmawia i flirtuje sobie z jakimiś ziomkami z różnych krajów przez internet i zarabia więcej niż ja :P

Mariannaa

Wysłany: 2019-04-25, 14:37   

Ciężko powiedzieć, niestety nie mam chłopaka a pracuję w podobnej branży. Pewnie by mi nie pasowało gdyby mój chłopak miał coś przeciwko, to bardzo osobista sprawa gdzie kto pracuje i ile zarabia. A tak naprawdę to praca na kamerkach nie jest żadnym upokorzeniem.

Marek

Wysłany: 2019-04-25, 15:16   

Jak dla mnie to normalne, powinno się wspierać drugą osobę będą w związku a nie zakazywać wszystkiego. Praca na kamerkach internetowych jest totalnie normalna, zwłaszcza biorąc pod uwagę to jak laski rozbierają się na przykład na teledyskach. Więc nie dajmy się zwariować. :shock:

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Czy pozwolić własnej dziewczynie na pracę na kamerkach

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.035 sekundy. Zapytań do SQL: 9