Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Opinie na temat firmy Intercam
Opinie na temat firmy Intercam
Autor Wiadomość
kingunia 
kingunia

Wysłany: 2019-03-14, 12:30   Opinie na temat firmy Intercam

Hej. Poszukuję informacji o kilku firmach z branży. Chcę zacząć pracę na kamerkach i nie wiem jaką firmę wybrać. Dlatego założyłam kilka tematów o firmach i opiniach o nich.

anka 

Wysłany: 2019-03-14, 12:47   

Mi szef nie przypadł do gusty.
Dodatkowo to praca na kamerkach w domu. Musisz mieć swoje miejsce, komputer z dobrym łączem.
Nie pracowałam tam, miałam rozmowę z nimi tylko.

Klidy

Wysłany: 2019-03-14, 13:25   

Oprogramowanie, które dostaje się od nich często się zacinało kiedy tam byłam.
Komunikacja z moderatorami spoko ale szefostwo mi również nie przypadło do gustu. Tylko to jest praca a nie spotkania prywatne dla przyjemności.
Inwestowanie w sprzęt, pomieszczenie..... eee.... Lepsze studio gdzie nie muszę się o nic martwić.

kasiaw

Wysłany: 2019-04-08, 13:32   

Intercamu nie mogę niestety polecić, pracują na słabym sprzęcie i atmosfera jest słaba, ludzie co tm pracuja maja spine o wszystko. polecam poszukać innej agencji

Elka21

Wysłany: 2019-06-28, 09:03   

Jeśli masz dobry sprzęt (laptop, oświetlenie jakieś, kamerkę, itp.) to spoko. Jednym z wymogów jest własny sprzęt. Mój laptop i internet nie dawały rady, a pracuje się tylko w domu.
Nie pracowałam tam za długo, bo nie odpowiadały mi warunki postawione przez ich firmę. Przeniosłam się do innej po jakichś 2-3 miesiącach i teraz sobie chwalę

ania
suzi

Wysłany: 2019-07-30, 17:46   

a jak kształtują się zarobki?
był ktoś,kto był zadowolony?

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Opinie na temat firmy Intercam

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.013 sekundy. Zapytań do SQL: 9