Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » Praca na kamerkach - co sądzicie?
Praca na kamerkach - co sądzicie?
Autor Wiadomość
Srizy

Wysłany: 2017-08-08, 11:36   Praca na kamerkach - co sądzicie?

Witam dziewczyny. Ostatnio jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne serwisy.
Strony, na których można robić pokazy (często erotyczne), dostaje się za to żetony i potem można je wypłacać.

Podpatrzyłam trochę i z tego co widzę to dziewczyny tam pracujące nie narzekają na zarobki.

Co myślicie o takiej pracy?

Klidy

Wysłany: 2017-08-08, 11:48   

Zastanawiam się skąd wogóle to pytanie...
Aż tak bardzo brak pieniędzy, że warto poświęcić swoją godność za to?
Proponuję gumtree, pracuj.pl, lub strony konkretnych firm i dobrze napisane CV. Uwierz mi, ze od razu odechce się poniżać samą siebie :]

Dragi

Wysłany: 2017-08-09, 11:21   

Słyszałam dyskusję na ten temat w programie - " Miasto kobiet ". Moim zdaniem to jest na prawdę utrata godności, żeby zarabiać w taki sposób. Jest ciężko o pracę, ale nigdy nie upadłabym tak nisko. Kasa to nie najważniejsza rzecz w życiu. Jak słyszałam kobietę, która mówi, że ma rodzinę, dzieci iii np. " sra " na zawołanie jakiegoś gościa to po prostu WIELKI SZOK!!! Nie wierzę co dzieje się na tym świecie..

Hykez

Wysłany: 2017-08-10, 08:08   

faktycznie masakra...ciekawe czy to wynika z tak wielkiej bezradności tych kobiet...czy zwyczajnie tyle na tym zarabiają, ze nawet cena utraty godności ich nie zraża

Dragi

Wysłany: 2017-08-10, 08:09   

Jedna się wypowiadała, że na miesiąc ma 15 tyś. jak siedzi codziennie po 5 h.

Hykez

Wysłany: 2017-10-13, 08:08   

jeśli tak faktycznie jest to chyba sama mogłabym się za taka kasę zdecydować...jak sie zarabia najniższą krajową to chyba każdy zdecydowałby się na taki...zarobek

Ghicu

Wysłany: 2017-10-13, 08:09   

Ja pracuję w firmie na kamerkach i jak czytam tutaj o jakimś "sraniu" to mi ręce opadają :O Jak zwykle u nas w Polandii, wszyscy wszystko wiedzą, nie mając tak naprawdę o niczym pojęcia ;) A godność? Wolę posiedzieć sobie w domu przed kamerką za pieniądze o których większości z Was się nawet nie śniło, niż po studiach skończyć na zmywaku w UK albo na kasie w Biedronce, lub też przesyłać głupkowate foty na facebooka i to za darmo ;) Pozdrawiam

Jicub

Wysłany: 2017-10-13, 08:12   

Ja też bardzo sceptycznie do tego podchodziłam, zanim nie spróbowałam.

Napisze rzetelną analizę mojego punktu widzenia na ten kontrowersyjny temat.
W moim życiu doszło do takiej a nie innej sytuacji że w wieku 21 lat facet zostawił mnie... W ciąży.
Ciężka praca fizyczna odpadała od razu. Więc szukałam czegoś najlepiej z domu.
Znalazłam oferte w sieci, przeczytałam o zarobkach... Przeczytałam również, że jest opcja O WGÓLE się nie rozbierać, jedynie uśmiechać.

Postanowiłam, że spróbuje, jednak jeśli zainstnieja jakiekolwiek niepokojace sygnały lub zmuszanie mnie do robienia czegoś z czym nie czuje się komfortowo, od razu tę 'pracę' rzucam.

Nie rzuciłam.
Pracuje juz około 2 miesięcy, przy 4 godzinach dziennie (możliwość elastycznego ustalania grafiku) zarabiam około 3800 złotych NETTO, nie robiąc absolutnie nic poza szczerzeniem sie do komputera, w czasie jak nie mam 'ruchu' przeglądam internet, oglądam filmy online. Może nie jest to praca marzeń, jednak...

Jest to kwota, która pozwala mi i mojemu synkowi godnie żyć :)
Chętnie odpowiem na więcej pytań :)

Justyna
Gość
Wysłany: 2017-12-20, 15:07   

Polecam wam agencję DCView naprawdę porządna, można duzo zarobić i jest to normalna praca w której pracujesz bardziej jako terapeuta niż jakaś modelka. Tutaj strona http://dcview.pl/pl/

daria_pro

Wysłany: 2018-01-05, 14:44   

Dajcie jeszcze dziewczyny jakies namiary na prace na kamerkach?Do Jicub moglabys dac namiar na swoja firme gdzie pracujesz na kamerkach w domu?

Carl-Smith 

Wysłany: 2018-12-12, 18:11   Carl's Free Solution for you

So many article reading but this one is short and easy to understand for all

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Praca z Kamerkami Internetowymi ,jak zacząć » Praca na kamerkach - co sądzicie?

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.053 sekundy. Zapytań do SQL: 9