Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna  
  Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView
FAQ  FAQ   Szukaj  Szukaj   Użytkownicy  Użytkownicy   Grupy  Grupy

Rejestracja  ::  Zaloguj Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Odpowiedz do tematu Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Opinie na temat firmy Different Cam View
Opinie na temat firmy Different Cam View
Autor Wiadomość
Ann
Gość
Wysłany: 2018-03-15, 14:53   

Naprawdę ciekawa opcja, chyba warto spróbować. Dobrze, że znalazłam to forum :D

Paula
Gość
Wysłany: 2018-03-15, 15:41   

najłatwiej byłoby porównać rozmowy i osoby z którymi się rozmawia do chatroulette. tylko że ccatroulette jest za darmo. tak samo wygląda rozmowa . też można trafić na różnych ludzi. Jezelli ktoś kiedyś właśnie na chatroulette sie dobrze bawił no to w pracy na kamerce bedzie miał to samo i jeszcze zarobi ładnie. na youtube można sobie zobaczyć jak to wygląda. na pewno łatwiej decyzje podjac. Juz nie mówie o tym ze mozna osłuchac sie jezyka obcego to tez na plus dla tej pracy.

Paulaaaa
Gość
Wysłany: 2018-03-16, 09:25   

Wydaje sie mega pozytywne, musze sie zgłosić

Paula
Gość
Wysłany: 2018-03-23, 11:12   

Pozytywne czy nie pozytywne to jest praca i pracować trzeba. Nigdzie nie jest tak, że ktoś komuś za darmo pieniądze daje. Jak już ktoś decyduję się na pracę przed kamerą to musi sobie zdać sprawę z tego, że po drugiej stronie jest osoba która chce się dobrze czuć w towarzystwie wideomodelki. Prawda jest taka, że trzeba mieć często uśmiech od ucha do ucha niezależnie od tego czy na przykład mam okres albo że przez dziecko pół nocy nie spałam. Bardzo dużo można zarobić jeżeli ma się umiejętność zarażania ludzi pozytywnym nastawieniem do życia. Dlatego ważna jest w pracy atmosfera jak pracuje się w dużym studio to fajnie mieć dobre koleżanki obok siebie bo jedna drugą potrafi zawsze rozbawić. Dużo zarobić mam na myśli nawet 8 tysięcy za 140 godzin pracy oczywiście bez pokazywania żadnych nagości w kamerze. Nie każdy się nadaje do tej pracy ale tak jak wcześniej napisałam jak ktoś kiedyś dobrze się bawił na darmowych czatach to ta praca jest ok. Na pewno ciekawsza praca i płaca niż ta jako kelnerki wśród turystów nad morzem gdzie pracuje się po 180 h /mc za 2700 i można jeszcze po tyłku dostać od pijanego "Janusza"

Zainteresowana
Gość
Wysłany: 2018-03-27, 13:40   

Mogę prosić o namiar na to biuro w Gdańsku? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

...
Gość
Wysłany: 2018-03-28, 08:15   

Było podane wcześniej...
www.dcview.pl
tam są numery do oddziałów.

Gość

Wysłany: 2018-05-09, 10:17   

Polecam naprawdę, czuję się tam mega dobrze i wydaje mi się że nigdzie nie jest taka atmosfera w pracy jak tutaj. NAPRAWDĘ POLECAM GORĄCO !!! :-)

Hej
Gość
Wysłany: 2018-05-10, 08:21   

Ja polecam bo za ten czas który jestem w pracy nigdzie mi lepszej stawki nie zaproponowali. Wszystkie święta na czerwono wolne, juz prawie wszystkie kłopoty finansowe jakie miałam rozwiązałam dzięki pracy z dc. Mam wiecej czasu na dzieciaki. I tak jak koleżanka Kasia :-) (Gość ) pisze atmosfera jest czasami za dobra :mrgreen:

anka 

Wysłany: 2018-05-30, 08:47   

Jest super ekstra tylko dcview !!!

Jolka 

Wysłany: 2018-06-11, 09:40   

Jeśli chodzi o prace Videomodelki to w dcview jest chyba najlepiej moje koleżanki pracują w podobnych agencjach i z tego co mówią to mega słabo płacą i ludzie nie zbyt ciekawi a tutaj jest bajlando ! mega pozytywni ludzie zero stresu i do tego nieźle można zarobić :D

anka 

Wysłany: 2018-06-12, 13:26   

Jolka dobrze mówi, serio super mega fajnie jest w DCView

Forum Porady Pomoc Prawna Praca Online Legalna Praca Praca przez internet zarabianie DCView Strona Główna » Opinie o Agencjach » Opinie na temat firmy Different Cam View

Forum graficzne

Strona wygenerowana w 0.076 sekundy. Zapytań do SQL: 10